róznorodne muzyczne formy kupicki.com

Muzyka jest namiętnością, miłością i tęsknotą
Richard Wagner

Duet--Next-4-U.jpgfacebook_like_logo_1.jpg

Next 4 U - Duet, który porywa... - PDF

To pasjonaci, absolwent Akademii Muzycznej i laureatka wielu festiwali muzycznych. Doświadczenie i młodość ducha, pozwalają nam w wyjątkowy sposób realizować oprawy muzyczne różnorodnych imprez, dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie grane „na żywo” utwory z wielu gatunków muzycznych: od popu, przez rock, jazz, aż po muzykę biesiadną z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie, profesjonalnego keyboardu.

Gramy i śpiewamy zarówno pDo dzień możemy usłyszeć w mediach.

Stanowimy duet, który jest wszechstronny, pracuje z sercem, potrafi się dostosować do dowolnej grupy odbiorców. Fachowo korzystamy z profesjonalnych aranżerów, wykorzystując te instrumenty w niepowtarzalnych solówkach.

Gramy głównie w woj. Łódzkim ale  dojazd  do dowolnego miejsca w Polsce nie będzie dla nas problemem. Dajemy Wam gwarancję doskonałej zabawy, przy minimalnych kosztach, na której zadowolone będą wszystkie pokolenia.

Proponujemy imprezę nie tylko z muzyką, ale także z miłą i niezapomnianą atmosferą.

Skład zespołu:

Marta/ Edyta  – wokal damski, chórki. 
Arek – wokal męski, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara.

Nasze instrumentarium: 

Korzystamy z profesjonalnych instrumentów klawiszowych firm: Korg, Yamaha, a także z klasycznych typu: akordeon, gitara. 

Śpiew: wokal damski, wokal męski, chórki generowane z harmonaizera, zaawansowanych technologicznie instrumentów muzycznych.


 

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
 

2015-Duet-1.jpg

Zabawa z nami jest do ustalenia, z możliwością przedłużenia, sety muzyczne trwają ok. 30 minut,      a 10-cio minutowe przerwy wypełnione są nastrojową muzyką w tle.

Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do Waszych preferencji muzycznych.

Przygotowane przez nas zabawne quizy zadowolą także najmłodszych..    

Urozmaiceniem imprezy są prowadzone przez nas zabawy, w których uczestniczy większość gości.

Na każdą imprezę przygotowujemy kilka nowych utworów, które są włączane do naszego bogatego repertuaru, który liczy ponad sześćset utworów. 

W trakcie imprezy preferujemy świeże tempo na parkiecie, ale nie zapominamy o pięknych balladach.

Impreza w naszym wykonaniu, to gwarancja dobrej zabawy, z piosenkami w języku: polskim, angielskim, portugalskim i hiszpańskim, z profesjonalnym sprzętem, efektami świetlnymi, którą prowadzimy w trzeźwości.  

Zapraszamy do współpracy! 

Pozdrawiamy!

kontakt: Arek Tel. 601-353-169

arkadiusz.kupiecki@gmail.com

Posłuchaj jak gramy -  DEMO