róznorodne muzyczne formy kupicki.com

Muzyka jest namiętnością, miłością i tęsknotą
Richard Wagner

Next-For-You--banner.jpgfacebook_like_logo_1.jpg

Next For You - Bardzo dobra kapela, nie tylko na wesela... - oferta PDF

               Next For You - to doświadczeni muzycy, pasjonaci, absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi.                       Doświadczenie i młodość ducha, pozwalają nam w wyjątkowy sposób realizować różnorodne oprawy muzyczne imprez, dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie grane „na żywo” utwory z wielu gatunków muzycznych:                 od popu, przez rock, jazz, aż po muzykę biesiadną z wykorzystaniem akordeonu i saksofonu.                  Gramy zarówno polskie, jaki zagraniczne utwory zaczynając od lat 60-tych, a kończąc                                 na światowych hitach, które na co dzień możemy usłyszeć w mediach.

Stanowimy zespół, który jest wszechstronny, pracuje z sercem, potrafi się dostosować do dowolnej grupy odbiorców. Fachowo korzystamy z profesjonalnych aranżerów, wykorzystując przy tym tradycyjne instrumenty w niepowtarzalnych solówkach.

Gramy głównie w woj. Łódzkim ale  dojazd  do dowolnego miejsca w Polsce nie będzie dla nas problemem. Dajemy Wam gwarancję doskonałej zabawy, przy której doznają zadowolenia wszystkie pokolenia.

Proponujemy zabawę nie tylko z muzyką ale także z miłą i niezapomnianą atmosferą, jaką wprowadzamy na naszych imprezach w swoisty sposób.  

Skład zespołu:

Edyta – wokal damski, chórki. 
Arek – wokal męski, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara.
Kamil – klarnet, saksofon, chórki. 
Maciek – opcjonalny gitarzysta.

Nasze instrumentarium: profesjonalne instrumenty klawiszowe firm: Korg, Yamaha, saksofony, akordeon, gitara. Śpiew: wokal damski, wokal męski, chórki. 


 

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
 

Zabawa z nami trwa zwykle dziewięć godzin z możliwością przedłużenia, sety muzyczne trwają ok. 30 minut, a 10-cio minutowe przerwy wypełnione są nastrojową muzyką w tle.

Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do Waszych preferencji muzycznych.

Przygotowane przez nas zabawne quizy zadowolą także najmłodszych..    

Urozmaiceniem imprezy są prowadzone przez nas zabawy, w których uczestniczy większość gości.

Na każdą imprezę przygotowujemy kilka nowych utworów, które są włączane do naszego bogatego repertuaru, który liczy ponad sześćset utworów. 

W trakcie imprezy preferujemy świeże tempo na parkiecie, ale nie zapominamy o pięknych balladach.

Impreza w naszym wykonaniu, to gwarancja dobrej zabawy w języku polskim i angielskim,                   z profesjonalnym sprzętem, efektami świetlnymi, którą prowadzimy w trzeźwości.  

Zapraszamy do współpracy! 

Arek Tel. 601-353-169

arkadiusz.kupiecki@gmail.com

REKLAMY

Posłuchaj jak gramy -  DEMO